Drobiazg dla maluchów

opakowanie i etykieta 3D
Opakowanie inne niż wszystkie
22 września 2017
Gadżet dla klientów. Wyjątkowy lunchbox
26 listopada 2017
Show all

Drobiazg dla maluchów

opakowanie i etykieta 3D

Producenci żywności dla dzieci często chcą jeszcze bardziej zainteresować je swoimi produktami. Dlatego też czasami na swoich etykietach umieszczają różnego rodzaju naklejki do zbierania, magnesy, zagadki i ciekawostki czy zwierzątka do kolorowania. Dzieci chętnie pałaszują dany produkt, a do tego cieszą się z małego prezentu, który wymyślił dla nich jego producent.

Tanie i fajne!

Taki pomysł jest świetny zarówno dla dzieci jak i producentów. Producent żywności nie ponosi dużych kosztów, a zyskuje lojalnych klientów. Maluch z kolei cieszy się, że poza obowiązkowym jedzeniem będzie mógł chociaż chwilę się pobawić. Coś, co dzieci wręcz uwielbiają, to obrazki z efektem 3D. Dlatego też ciekawym pomysłem na uatrakcyjnienie produktu mogą być etykiety 3D z fajnymi obrazkami, które maluchy mogłyby zbierać, a jeszcze lepiej – naklejać. Etykiety mogą mieć formę zwykłych naklejek lub magnesów na lodówkę. Te drugie są chętniej wybierane przez rodziców – nie pozostawiają po sobie śladów, gdy chcą je usunąć. Zamawiając etykiety należy zastanowić się, jakie serie obrazków zaproponować maluszkom. Dzieciaki będą na pewno zaineresowane zwierzątkami, postaciami z bajek lub przedstawicielami różnych zawodów.

Zazdrośni dorośli

Jednak etykiety z efektem 3D nie są atrakcyjne tylko dla dzieci. Chętnie zatrzymują na nich wzrok również dorośli. W dobie zwykłych, nieciekawych opakowań coś oryginalnego i unikalnego sprawia, że dorosła osoba z chęcią przyjrzy się bliżej, a może nawet kupi nasz produkt. Dlatego też serie ciekawych etykiet 3D są dobrym pomysłem także na „dorosłe” produkty. Tu również idealne sprawdzają się zarówno w wersji naklejkowej jak i magnesowej. Ciekawą naklejką dorosły ozdobi swój telefon, laptopa lub biurko w pracy. Magnes z kolei trafi na biurową lampkę, domową lodówkę czy mikrofalówkę. Obrazek bez możliwości zamocowania prawdopodobnie za to wyląduje w koszu. Jeśli chodzi o pomysły nadruków dla dorosłych mogą to być widoczki ze znanych turystycznych miejsc, śmieszne hasła lub też… zwierzęta. Jeśli sprzedajemy produkt typowo kobiecy lub męski, możemy dobrać tematykę nadruków odpowiednią do płci. Etykiety 3D idealnie sprawdzają się też przy seriach produktów wypuszczanych na rynek z różnych okazji, np. przed Walentynkami lub Świętami Bożego Narodzenia.