Gadżet dla klientów. Wyjątkowy lunchbox

opakowanie i etykieta 3D
Drobiazg dla maluchów
31 października 2017
Technologia 3D w produkcji opakowań
26 listopada 2017
Show all

Gadżet dla klientów. Wyjątkowy lunchbox

preparing lunch for child with vegetables and fruit to school top view on wooden background

Gdy zbliżają się święta, wiele firm zastanawia się nad tym, jakim ciekawym prezentem obdarować swoich klientów. Wszelkiego rodzaju breloczki i opaski silikonowe zazwyczaj trafiają do kosza, podobnie jak kalendarze, jeśli wręczymy je zbyt późno. Najlepszym prezentem zawsze jest podarunek praktyczny, który obdarowany będzie miał codziennie w rękach, a co za tym idzie – dobrze kojarzył naszą firmę.

Pudełko na żywność

Jednym z takich pomysłów na praktyczny prezent jest pudełko na żywność. Popularny lunchbox na kanapki jest obecny w wielu domach w Polsce. Dzięki niemu można zabrać posiłek do pracy lub do szkoły nie martwiąc się, że zgniecie się nam on w plecaku lub torebce. Klienci obdarowani lunchboxem mogą go jednak wykorzystać także jako zwykłe plastikowe pudełko do innych celów. Nadaję się on świetnie do przechowywania drobiazgów w domu, lub jako pojemnik na małe przedmioty wożony w bagażniku samochodu. Najważniejsze jest to, aby na pudełku pojawiła się nazwa naszej firmy. Dzięki temu klient używając pojemnika będzie utrwalał sobie w głowie naszą markę i chętniej sięgał po nasze produkty.

Niezwykłe pudełko

Oczywiście aby klient z przyjemnością używał naszego lunchboxa nie może on być byle jaki. Musimy zamówić produkt najwyższej jakości, który nie pęknie przy pierwszym mocniejszym nacisku. Dobrze, gdy zadbamy o to, aby jego wieczko wyglądało ponadprzeciętnie. W tym celu warto skorzystać z możliwości tworzenia obrazów trójwymiarowych. Trójwymiarowe pudełka do żywności przyciągają wzrok i sprawiają, że osoba na nie patrząca aż ma ochotę poobracać je w dłoniach, by dokładnie przyjrzeć się efektowi 3D. Jest on szczególnie atrakcyjny dla najmłodszych. Pudełko z efektem 3D sprawia wrażenie produktu prestiżowego, nie pozostawiającego miejsca dla bylejakości. To oczywiście przenosi się na postrzeganie naszej marki, której nazwa widnieje tuż obok obrazka. Reasumując, jest to prezent nie tylko praktyczny, ale do tego ciekawy, oryginalny i rzadko spotykany na rynku.