Pomysł na letnią promocję

Brak pomysłu
Brak pomysłu na odświeżenie produktu? Zmień opakowanie!
25 maja 2018
Opakowania 3D
Sposoby wykorzystania technologii 3D
19 czerwca 2018
Show all

Pomysł na letnią promocję

zatyczka do puszki

Co roku producenci żywności i napojów zastanawiają się, czym zaskoczyć swoich klientów. Wielu z nich rusza z różnego rodzaku letnimi promocjami, czasami decydują się na zmianę opakowania produktu na „letnie”, kojarzące się z wakacjami. Jeszcze inni do zestawów swoich produktów dołączają różnego rodzaju gadżety, które mogą przydać się podczas letnich wypraw, zabaw czy wieczornych grilli. Z roku na rok coraz trudniej jest o oryginalny pomysł, który zaskoczyłby klientów. Dlatego warto poświęcić chwilę względnej nowości na polskim rynku: zatyczkom do puszek.

Gadżet na lato

W lecie pije się bardzo dużo schłodzonych napojów gazowanych w puszkach. Puszka jest lekka, łatwo zabrać ją ze sobą na wyprawy w teren. Puszki po opróżnieniu można zgnieść, dzięki czemu łatwo jest je po sobie posprzątać – nie zajmują dużo miejsca w worku na śmieci, w przeciwieństwie do butelek szklanych czy plastikowych. Jednak puszki po otwarciu nie można zamknąć i jest to chyba jej najgorszą wadą. A powodów, by to robić jest wiele. Często  otwieramy napój podczas jazdy samochodem i boimy się, że przy nagłym, gwałtownym hamowaniu napój wyleje się i pobrudzi tapicerkę. Rowerzyści pragną umieścić puszkę w uchwycie na bidon, jednak na większych wybojach czy krawężnikach napój wylewa się, obklejając cały rower. Gdy siedzimy przy wieczornym grillu lub ognisku, do puszek zlatują się owady, wpadają do napojów i nie nadają się one już do wypicia. Dlatego idealnym gadżetem na lato jest… zatyczka do puszki.

Czym jest zatyczka do puszki?

Zatyczka do puszki, tzw. Can Plug, to okrągła osłonka, którą nakłada się na górę puszki. Szczelnie zamyka ona puszkę, dzięki czemu napój nie wylewa się na zewnątrz, ale też nic nie może dostać się do jego środka. Jest więc genialnym akcesorium na lato, kiedy to większość ludzi lubi popijać zimne napoje. Firmy, które nie mają pomysłu na gratisowy gadżet dla swoich klientów, zwłaszcza w lecie powinny zastanowić się, nad sprezentowaniem im właśnie takich zatyczek. Co ciekawe, można na nich zamówić dowolny nadruk, dzięki czemu stają się potężnym narzędziem reklamowym i marketingowym.