Ciekawy gadżet dla konsumenta. Zatyczka na puszkę Can Plug

Opakowania 3D
Sposoby wykorzystania technologii 3D
19 czerwca 2018
pudełko śniadaniowe
Ulubione gadżety klientów? Te z personalizacją!
8 sierpnia 2018
Show all

Ciekawy gadżet dla konsumenta. Zatyczka na puszkę Can Plug

Zatyczka na puszkę Can Plug

Wiele firm produkujących żywność lub napoje raz na jakiś czas próbuje uhonorować sowich klientów jakimś ciekawym gratisem do produktu. Hitem za granicą jakiś czas temu okazały się zatyczki na puszki Can Plug. Czym są?

Wreszcie coś praktycznego!

Jeszcze kilka lat temu producenci do swoich napojów dodawali w gratisie różnego rodzaju opaski silikonowe, maskotki lub breloczki. Jednak wielu konsumentów dość szybko wyrzucało otrzymany drobiazg – nie był im on do niczego potrzebny. Dlatego właśnie zatyczki na puszki stały się takim hitem. To przedmiot, który każdy chciałby mieć w swoim samochodzie, torebce, czy kuchennej szufladzie. Jak wygląda Can Plug? Najprościej mówiąc, to wieczko z tworzywa, które nakłada się na puszkę od napoju. Puszki są lekkie i wygodne do zabrania ze sobą w teren, jednak mają jedną wadę: gdy puszkę się raz otworzy, nie można już jej zamknąć. Wiele osób lubi napić się zimnego napoju leżąc na leżaku w upalny dzień. Jednak zdarza się, że do puszki ukradkiem dostaje się osa lub pszczoła, przez co może dojść do nieszczęścia. Dlatego możliwość zamknięcia puszki jest dla klientów strzałem w dziesiątkę.

Co zyskuje producent?

Wręczenie klientowi prezentu, z którego będzie on zadowolony, to dla producenta szereg korzyści. Przede wszystkim klient staje się bardziej lojalny – docenia gest i pomysłowość producenta napoju. Jednak zatyczka Can Plug, której klient używa, nosi przy sobie i prezentuje innym osobom, może być wspaniałym nośnikiem reklamowym, utrwalającym nazwę marki. Co ciekawe, na zatyczkach można też umieszczać różne nadruki sezonowe, śmieszne hasła czy inne pomysłowe grafiki, dzięki którym klienci będą chcieli kupować nasz produkt… dla zatyczki. Dobrym pomysłem jest też wypuszczanie całych serii grafik na zatyczkach. Klienci chcący skompletować wszystkie z nich, będą chętnie sięgali po nasz produkt. Jeszcze jednym ważnym aspektem jest to, że zatyczki na puszki są w Polsce jeszcze mało popularne. Producenci, którzy oferują je wraz ze swoimi produktami są więc swego rodzaju wizjonerami i zyskując opinię nowoczesnych i pomysłowych.