Ulubione gadżety klientów? Te z personalizacją!

Zatyczka na puszkę Can Plug
Ciekawy gadżet dla konsumenta. Zatyczka na puszkę Can Plug
8 lipca 2018
Lunchbox
Lunchbox. Prezent dla każdego
6 września 2018
Show all

Ulubione gadżety klientów? Te z personalizacją!

pudełko śniadaniowe

Firmy, które chcą do swoich produktów załączyć jakiś gadżet dla klientów, często zastanawiają się, który z nich sprawdzi się najlepiej. Poza wyborem konkretnego gadżetu myślą też o tym, jaki ciekawy nadruk lub napis na nim umieścić. Okazuje się, że klienci uwielbiają gadżety spersonalizowane, np. z imionami lub czułymi zwrotami. Przypomnijmy sobie, jaką furorę zrobiły puszki i butelki Coca-Coli sprzed kilku lat, na których umieszczone były najpopularniejsze imiona w danym kraju. Czy mniejsze firmy mogą zrobić akcję, która odniosłaby podobny sukces?

Coś dla małych…

Oczywiście, że tak! W przypadku dzieci warto zadbać o gadżet, który przypadnie im do gustu. Może to być ciekawe pudełko śniadaniowe, magnes na lodówę lub zwykła naklejka. Maluchy na pewno ucieszą się z przedmiotu ze swoim imieniem. W przypadku tańszych produktów maluchy mogą chcieć skompletować naklejki z imionami całej rodziny lub najbliższych przyjaciół. Pudełko śniadaniowe z kolei nie musi im służyć do noszenia kanapek do szkoły, ale chociażby do przechowywania w nim swoich skarbów. Warto pamiętać, że poza imionami dzieci powinny się na nich znaleźć ciekawe grafiki, które będą cieszyły oczy szkrabów. I co ważne – logotyp naszej firmy. Dzięki temu gadżet pokazywany postronnym osobom będzie utrwalał znajomość marki.

… i dla dużych

Dorośli ucieszą się na pewno z praktycznego prezentu. Warto pomyśleć nad nowością na polskim rynku: zatyczką na puszkę Can Plug. To proste akcesorium, które przypomina wieczko słoika. Służy do „zatkania” otwartej puszki z napojem, aby zawartość się nie wylała, do środka nie dostały się owady ani piach. Takie zatyczki na puszki, do tego z umieszczonymi na nich polskimi imionami mogą być prawdziwym hitem, zwłaszcza w sezonie urlopowym. Gdy kilka osób przy wieczornym grillu spożywa napoje z puszki, często mylą się one, która należy do kogo. Spersonalizowane zatyczki rozwiązują ten problem. Jeśli dodamy na nich humorystyczne hasło, klienci będą chętnie kupować zatyczki, a dopiero „przy okazji” – nasz produkt!