KONTAKT

Pudełka 3D, etykiety i opakowania trójwymiarowe w Krakowie – kontakt

Jeśli chcą Państwo sprawdzić, jak etykiety 3D i trójwymiarowe opakowania sprawdzą się w przypadku Waszego produktu, zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia w firmie PROFIX 3D. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Zapraszamy firmy z różnych branż, z pewnością przygotujemy taki projekt etykiety lub opakowania 3D, jaki najbardziej będzie odpowiadał Państwa preferencjom i potrzebom. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, wszystkie dane kontaktowe dostępne są poniżej.

Dane firmowe

PROFIX 3D Sp. z o.o. SP. K.
ul. Lipska 16,
30-721 Kraków

Biuro – kontakt :
tel: 12 653 04 21 , 12 653 04 23
fax: 12 653 04 25

Zapraszamy :
Poniedziałek – Piątek w godzinach: 8-16

Michał Piecyk
Dyrektor działu opakowań i etykiet 3D

tel: 531-402-810
e-mail: mpiecyk@profix3d.pl

 

Formularz kontaktowy


Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.profix3d.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIX SP. Z O.O. SP.K., Lipska 16 30-721 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ktargosz@profix3d.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Lokalizacja

MOCNE STRONY 3D

Profix 3D
5 x WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE
Profix 3D
SPRAWDZONA TECHNOLOGIA
Profix 3D
NISKIE KOSZTY PRODUKCJI
Profix 3D
WIELE ZASTOSOWAŃ

TECHNOLOGIA LENTIKULARNA

Podstawowym materiałem do produkcji IML 3D jest polipropylen PP, najczęściej używane tworzywo termoplastyczne w produkcji etykietowanych opakowań. Jest 3-4 krotnie tańsza od dotychczasowych metod uzyskiwania lentikularnego obrazu przestrzennego, dając jednocześnie produkt jednorodny do pełnego recyklingu

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE

– pudełka kartonowe
– opakowania plastikowe
– art. szkolne
– blistry
– zabawki
– farmaceutyki
– itp.