MOCNE STRONY 3D

Profix 3D
5 x WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE
Profix 3D
SPRAWDZONA TECHNOLOGIA
Profix 3D
NISKIE KOSZTY PRODUKCJI
Profix 3D
WIELE ZASTOSOWAŃ

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA

Progres w zastosowaniu i wykorzystaniu efektu wizualnego 3D

Etykiety i opakowania trójwymiarowe w Krakowie – oferta

Jesteśmy nowoczesnym producentem etykiet 3D w Krakowie. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a do tego prezentują się znakomicie. Dzięki temu produkt w pudełku 3D lub opatrzony trójwymiarową etykietą będzie bardziej przyciągał uwagę i konsument spędzi z nim więcej czasu. To znacznie zwiększy szansę na to, że zdecyduje się na zakup. W PROFIX 3D stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu wszystkie trójwymiarowe opakowania, etykiety i pudełka na żywność 3D cechują się wysokim standardem estetycznym, a przy tym są bardzo funkcjonalne. Etykiety 3D mogą być wykorzystane w przypadku różnego typu produktów spożywczych, artykułów szkolnych, zabawek i wielu innych zastosowań. Pudełka 3D sprawdzą się właściwie w każdej branży i z pewnością sprostają najwyższym wymaganiom. Państwa uwadze polecamy m.in. trójwymiarowe pudełka do żywności. To nie tylko praktyczne naczynia, ale także ciekawa forma promocji firmy, np. poprzez dołączenie takiego pudełka do prezentu dla kontrahenta.

Obecnie wzrasta popularność zastosowania efektu wizualnego 3D w przypadku opakowań i etykiet różnych produktów. Liczne badania potwierdzają, że konsument o wiele dłużej przygląda się elementom promocyjnym wydrukowanym w technologii lentikularnej. Tego typu trójwymiarowe opakowania zyskują coraz większą popularność.

Producent opakowań 3D – technologia lentikularna

Podstawowym tworzywem do produkcji arkuszy soczewkowych jest PET, na którym, najczęściej techniką offsetową drukowane są trójwymiarowe projekty.

Podstawowym materiałem do produkcji IML 3D jest polipropylen PP – najczęściej, najczęściej używane tworzywo termoplastyczne w produkcji etykietowanych opakowań.

IML 3D jest 3–, 4-krotnie tańsze od dotychczasowych metod uzyskiwania lentikularnego obrazu przestrzennego, dając jednocześnie produkt jednorodny do pełnego recyklingu.

Zastosowania w produkcji elementów płaskich

ZASTOSOWANIE:

– pudełka kartonowe
– art. szkolne
– blistry
– zabawki
– farmaceutyki
– itp.

METODY APLIKACJI:

– samoprzylepne
– kaszerowanie
– laminowanie

np.: shrink sleeves

Etykieta płaska PP jako element reklamy pionowej produktów na stojakach  dostosowanych do eurodziurki. Może stanowić część górną opakowania lub całościowy podkład dla produktu.
Polipropylen umożliwia zgrzewanie z folią LDPE i HDPE. Możliwe jest również łączenie z produktem za pomocą zszywek.

Stosowanie tego typu etykiet stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed podróbkami.

Etykiety wypukłe 3D

Etykiety wypukłe 3D dotąd nigdy nie były stosowane z powodu braku możliwości technicznych. Wykorzystując omawianą technologię możemy produkować etykiety o kształcie regularnego walca o maksymalnej wielkości stanowiącej 120 ° czyli 1/3 obwodu walca, z uwzględnieniem jego średnicy.

Zwiększa to możliwości ekspozycji produktów pakowanych pionowo podnosząc  postrzeganie ich wśród tysięcy innych. Aplikowanie etykiet możliwe jest na opakowania: szklane, tekturowe, z tworzyw sztucznych, różnymi metodami.

Pokrywki i wieczka 3D

Pokrywki i wieczka IML 3D są atrakcyjną ofertą dla produktów eksponowanych z góry opakowania.  Mogą również być dopełnieniem opakowań blistrowych barierowanych  lub metalowych puszek.

OPAKOWANIA I ETYKIETY 3D